top of page
Ieškoti
  • Writer's pictureMakenzy

Martynas Dacius baro "Būsi trečias" vadovas laukiniuose vakaruose


Martynas Dacius baro "Būsi trečias" vadovas sako:


"Wild West Circus pranoko mūsų komandos lūkesčius. Žaidėme keturiese ir nesvarbu ar esi gameboard geek'as ar nieko nenusimanai apie stalo žaidimus, bet šitas užkabina visus, nes taisyklės greit perprantamos, žaidimo komponentai unikalūs ir labai gerai išpildyti, istorija - įtraukia ir nepaleidžia iki galo.


Tai puiki priemonė team buildingui, nes žaidimo metu visi žaidėjai yra svarbūs. Žaidimo metu intrigos suteikia, jog dalį sprendimų žaidėjai priima patys, o dalį - turi pasitarti ir nubalsuoti kokį žingsnį jie žengs toliau.


Pabaigus žaidimą visa mūsų komanda dar ilgai aptarinėjo priimtus sprendimus ir kaip galėjo pasikeisti žaidimo eiga jei būtų priimti kiti sprendimai."


#team #teamwork #hr #Vilnius #busitrecias #Lithuania #laisvalaikis #wildwest

24 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page